Muzeum České Sibiře - regionální internetová knihovna a digitální archiv
Úvod Obec Miličín Obce a lokality Knihovna Pohlednice Příroda


Webové společenství obyvatel a přátel České Sibiře:

Tato stránka slouží ke vzájemnému sdílení, propojení a informování obyvatel a přátel České Sibiře. Je možné zde zanechat jakékoliv vzkazy, informace, dotazy, zprávy o chystaných akcích i soukromých událostech atd. apod., zkrátka cokoliv vás napadne.

Jediné, co musíte předem udělat, je zaregistrovat se. Máte-li ale např. již účet u Google (nebo Twitter, OpenID aj.), stačí, když se přihlásíte.

Napište ostatním, co se právě děje ve vaší obci, ve vašem okolí nebo třeba přímo u vás doma, podělte se s ostatními o zajímavé odkazy a informace, najděte přátele podobných zájmů jako máte vy ... nebo si sem dejte třeba inzerát. Záleží jen na vás, obyvatelích a přátelích České Sibiře.


Jak to funguje?

Každý návštěvník těchto stránek, který se zaregistruje do Webového společenství obyvatel a přátel České Sibiře, má možnost vkládat své vlastní příspěvky (zprávy, hodnocení, inzeráty apod.) nebo libovolně reagovat na příspěvky ostatních. Své vlastní příspěvky také může kdykoliv vymazat. Rovněž tak samozřejmě může kdykoliv několika kliky myší své členství ve Společenství ukončit.

Ostatní návštěvníci (tj. neregistrovaní) si mohou jednotlivé příspěvky číst, ale nemohou přidávat své vlastní, ani na žádné reagovat, mohou pouze aktivitu registrovaných návštěvníků sledovat zvenčí. Není tudíž možné vkládat anonymní příspěvky!

Doufáme, že pro vás bude Webové společenství obyvatel a přátel České Sibiře přínosné a že napomůže ke vzájemné komunikaci a třeba i k vzájemnému sblížení.


Pozn.: Kliknutím na slovo komentář v seznamu aktivit se přesunute na stránku, kde byl zvolený komentář vložen a kde si jej můžete přečíst v plném znění.
Zpět