Muzeum České Sibiře - regionální internetová knihovna a digitální archiv
Úvod Obec Miličín Obce a lokality Knihovna Pohlednice Příroda


Kronika brigády socialistické práce ekonomického úseku Státního statku Votice, léta 1978-1989,
listy 164 až 166

Setkání brigád

[10.6.1987]


ZV ROH spolu s vedením Státního statku Votice uspořádali setkání zástupců BSP našeho statku a BSP patronátního podniku Centrotex Praha, dne 10.6.1987 v kulturním domě v Přestavlkách.List 165

List 166

Z naší strany se setkání brigád zúčastnil ředitel s. ing. Hála, výr. náměstek s. ing. Peterka, předseda CZV KSČ s. ing. Kubát, předseda ZV ROH s. Kukačka a za naši brigádu s. ing. Pištěk, s. Malíková, Vandělíková, Šenoltová a Voborová. Dále též zástupci brigád všech provozoven statku.

Rovněž ze strany Centrotexu byli přítomni zástupci ZV ROH, KSČ a členové jednotlivých brigád podniku.

Dopoledne čekali zástupci ROH našeho podniku na autobus, který přivezl naše hosty. Společně jeli do JZD Struhařov, které umožnilo prohlídku nově vybudovaného moderního zařízení v Chotýšanech, kde zpracovávají brambory na bramborové lupínky. Oběd byl připraven v ZJ ve Voticích a odtud se odjíždělo do Vrchotových Janovic, kde byla provedena prohlídka zámku a pěkného parku.

Vlastní setkání proběhlo od 16 hod. v kulturním domě v Přestavlkách, kde hovořili zástupci jednotlivých brigád a došlo ke vzájemné výměně zkušeností z jednotlivých brigád podniků. Po dobrém pohoštění zahrál orchestr „Melodie“ a v družné zábavě jsme vydrželi do pozdního večera.

Zpět